پک پذیرایی افطار

 • استحکام و کیفیت بالای پک‌ها
 • آماده سازی و تحویل فوری
 • تنوع بالا در اقلام و پک پذیرایی
 • امکان شخصی سازی پک پذیرایی
 • امکان عودت سفارشات اضافی
 • امکان درج لوگو یا متن دلخواه شما

021-22503949

051-37277029

021-22503949

نمایندگی تهران

051-37277029

نمایندگی مشهد

پک‌های پیشنهادی افطاری

40 تا 200 هزار تومان

ساخت پک شخصی
_

انتخاب اقلام پک 

می توانید پک دلخواه خود را بسازید

بسته بندی
ملزومات
اقلام ویژه (رمضان)
فینگرفود ها (رمضان)
اقلام ساده (رمضان)
نوشیدنی ها (رمضان)
نمونه کار
_

نمونه پروژه‌های سبزینه (تشریفات سبز)

با کلیک روی هر کدام میتوانید تیزر یا عکس‌های مربوط به آن رویداد را مشاهده فرمائید!

ماه رمضان، ماه مهمانی خداست. در این ماه دادن افطاری به روزه داران، ثواب بسیاری دارد. اما با توجه به شیوع کرونا، این امر با مشکل مواجه شده است. از این رو ما در سبزینه پک، بسته بندی نذری ماه رمضان را با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در اختیار شما قرار داده ایم تا با خیالی آسوده، با استفاده از پک افطاری بهترین پذیرایی را از مهمانان خود داشته باشید.

پک افطاری

یکی از مشکلات پذیرایی افطاری این است که همه مهمانان باید در یک زمان پذیرایی شوند، بنابراین باید از قبل اقلام مورد نیاز را تهیه کرده و بسته بندی کنید. این کار بسیار سخت و وقت گیری است. بنابراین بهتر است، کار آماده سازی پک های افطار را به یک شرکت معتبر بسپارید. نکته مهم دیگر سادگی و جلوگیری در اسراف در سفره افطاری است.

در ماه رمضان بهتر است از پذیرایی تجملاتی جلوگیری شود و فرهنگ دادن افطاری ساده را ترویج کرد. بر همین اساس پیشنهاد می کنیم از پک افطاری ساده استفاده کنید. خرید بسته نذری افطار ساده از یک شرکت معتبر به شما کمک می کند، بدون دغدغه از مهمانان خود پذیرایی کنید.

ما در سبزینه پک انواع پک افطاری را به شما ارائه کرده ایم. هم چنین می توانید بر اساس بودجه و سلیقه خود پک ماه رمضان دلخواه خود را بچینید. با استفاده پک افطار تک نفره، به راحتی از مهمانان خود پذیرایی کنید.

پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را مشاهده کنید تا با پک افطاری سبزینه بیشتر آشنا شوید.

پک افطاری

پک افطاری شیک

شما با خرید پک افطار می توانید، بهترین پذیرایی را در مراسم افطاری خود داشته باشید. بسیاری از ادارات، مساجد و ارگان ها، مراسم ویژه افطاری برگزار می کنند؛ در این گونه مراسم ها، از پک های افطار که شامل نوشیدنی های گرم، عدسی، نان، کیک، خرما و … است، استفاده می شود.

خرید پک افطاری

در ماه مبارک رمضان بسیاری به نیازمندان کمک می کنند. بنابراین با استفاده از بسته پذیرایی افطار می توان، به خیریه ها یا بیمارستان ها کمک کرد. هم چنین می توان برای اطعام کودکان کار و نیازمندان از این بسته ها استفاده کرد.

ویژگی های پک افطار شیک

قیمت پک افطاری

همان طور که می دانید یکی از ویژگی های پک افطاری شیک این است که باید نیازهای غذایی فرد روزه دار را تامین کند. روزه داران ساعات زیادی از روز را بدون خوردن آب و غذای به سر می برند که ممکن است منجر به کاهش قند خون آنها شود. به همین دلیل بهتر است با خوردن خوراکی هایی مثل خرما، قند خون روزه دار افزایش یابد. موارد دیگری مانند شله زرد، زولبیاف بامیه و … نیز در افزایش قند خون موثر است، البته نباید به مقدار زیاد مصرف شود. از آنجا که روزه داران مدت زیادی را آب نمی نوشند، استفاده از چای، شربت، آبمیوه و آب آشامیدنی سالم در آماده سازی بسته های افطاری لازم است.

ویژگی دیگری که باید پک پذیرایی افطار داشته باشد، طراحی ظاهری شیک و ساده است. پک هایافطار شیک سبزینه، با بسته بندی بهداشتی و شیک در اختیار شما قرار داده شده است.

پک افطار از کجا بخریم؟

خرید پک افطاری در مشهد

اینترنت و فضای مجازی در زندگی امروز همه ما نقش مهمی دارند. به همین دلیل بسیاری در اینترنت به دنبال پاسخ این سوال هستند که پک افطار از کجا بخریم. یکی از راه های خرید پک افطار، خرید اقلام مورد نیاز برای پک به صورت حضوری است. اما شما می توانید به صورت غیرحضوری پک پذیرایی افطار مورد نشر خود را سفارش دهید. برای این کار بهتر است از یکی از فروشگاه های معتبر که پک های افطار را ارائه می دهند، سفارش دهید. برای انتخاب یک فروشگاه اینترنتی پک پذیرایی به نکات زیر توجه کنید:

 • از یک فروشگاه رسمی و معتبر خرید کنید.
 • به سابقه فعالیت آن توجه کنید.
 • کیفیت بسته پذیرایی را از مشتریان قبلی جویا شوید.
 • توجه داشته باشید، با رعایت پروتکل های بهداشتی پک ها آماده میشوند.
 • قیمت محصولات پک های افطار را با سایر رقبا بررسی کنید.

خرید پک پذیرایی افطاری

خرید پک پذیرایی افطاری

برای خرید پک نذری افطاری شما می توانید به تعداد مهمانان خود، هر یک از پک های آماده افطار را سفارش دهید. هم چنین می توانید اقلام و محتویات بسته را به سلیقه خود بچینید. برای مشاوره خرید پک افطاری با شماره زیر تماس بگیرید.

خدمات سبزینه پک:

سبزینه پک با ارائه انواع پک های آماده پذیرایی گامی مثبت در جهت راحتی حال مشتریان برداشته است. سبزینه پک با ایده ای خلاقانه برای پذیرایی آسان از مهمان، پک پذیرایی همایش، پک دفاع پایان نامه، پک ترحیم، پک صبحانه و پک پذیرایی جشن را در اختیار شما قرار میدهد.

 • شستشوی رایگان میوه های مراسم شما حتی اگر افتخار پذیرایی از شما را نداشته باشیم
 • امکان بازگشت اضافات میوه و .. بعد از مراسم(در صورت عدم حضور مهمان شما در مراسم)
 • در صورت درخواست شما، نیروی حرفه ای پذیرایی درنظر گرفته شده است.
 • تهیه اقلام پک افطار با بهترین کیفیت
 • بسته بندی و تزیین پک ها با روبان
 • رعایت موارد بهداشتی + پد الکل در بسته
09334782571_sabziineh@