اطلاعات سفارش

قیمت بسته ها بصورت خام و جداگانه 10/000 تومان است اما اگر به همراه محتویات داخل آن (میوه و …)سفارش دهید صرفا هزینه خود بسته بندی حدود 3800 تومان میباشد.

اکثر شرکت های دیگر بسته پذیرایی از جنس کارتن یا موادبازیافتی ارائه میدهند که به هیچ عنوان برای پذیرایی ، بهداشتی نیست و حتی بوی نامطبوعی دارند که در شان و جایگاه شما و مهمان تان نخواهد بود و برای پذیرایی اصلا جالب نیست.

بسته بندی های سبزینه کاملا بهداشتی و مخصوص موادغذایی ست و آرم بهداشت و سیب سلامت ، سازمان غذا و دارو و … روی بسته بندی ها ، گواهی بر سلامت و بهداشتی بودن بسته هاست. جنس مستحکم آنها ، باعث میشود که در جابجایی هنگام حمل و نقل و … دغدغه و نگرانی نداشته باشید.

تنوع در طراحی هر پک ، هم چنین ظاهر منحصر به فرد و شیک بسته بندی ها مراسم را برای میهمان شما ، خاص و متفاوت میکند. از همه مهمتر اینکه بسته های سبزینه برخلاف پک های پلاستیکی و طلقی ، بعد از استفاده ، سریعا قابل بازیافت هستند و به نفع طبیعت ، هیچ زباله ای بعد از مراسم تان تولید نمیشود.

پیشنهاد میکنیم با عدم استفاده از پک های طلقی و پلاستیکی ، طبیعت را نیز مهمان مراسم تان کنید

جهت مدیریت بهتر سفارشات و ارائه خدمات مطلوب تر ، تا ۳ یا ۴ روز قبل از مراسم ، سفارش خود را ثبت کنید . و درصورتی که کمتر از ۳ روز تا مراسم زمان دارید ، اولین فرصت با همکاران ما تماس بگیرید که امکان ثبت سفارش و زمان کافی برای خدمت رسانی داشته باشیم

سبزینه در استان تهران و خراسان رضوی نمایندگی دارد (تهران، مشهد و شهرستان‌های اطرافشان)

اما به شهرهایی غیر از مناطق بالا، بسته بندی های خالی و بدون محتویات، از طریق تیپاکس (یک شرکت پست خصوصی) ارسال می گردد

اطلاعات خرید

راهنمای خرید از سایت را میتوانید در منو اصلی سایت(بالاتر از کادر بسته های اماده و محصولات) مشاهده بفرمایید

 

بله شما میتوانید از طریق تماس و ارتباط با همکاران واحد فروش سفارش خود را ثبت بفرمایید

پک ها در تاریخ ، مکان و ساعتی که ثبت میکنید ( با درنظر گرفتن ۲۰ دقیقه بازه اطمینان زمانی ) تقدیم حضورتان می شود . پیشنهاد میکنیم ساعت تحویل دهی را ۱ ساعت قبل از شروع مراسم ثبت کنید که بتوانید با فراغت خاطر از مهمان تان پذیرایی کنید

طبق بخشنامه وزارت صنعت معدن تجارت، برای کسب و کارهایی که در حوزه پذیرایی و با مواد غذایی فعالیت می کنند، در صورت کنسل کردن سفارش توسط مشتری، اقلام مصرفی 100 درصد و ما مبقی 80 درصد جریمه را شامل خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۳۳۴۷۸۲۵۷۱ تماس بگیرید