پذیرایی

چک لیست برگزاری جشن تولد + وسایل مورد نیاز برای تولد

چک لیست برگزاری جشن تولد

برنامه ریزی برای جشن تولد می تواند یک کار پر استرس باشد! چیزهای زیادی برای برنامه ریزی وجود دارد که ممکن است تا اخرین لحظه آنها را فراموش کنید.

به همین دلیل برای کمک به شما در برنامه ریزی، چک لیست جشن تولد آماده کرده ایم. این لیست برنامه ریزی تولد به شما کمک می کند قبل از روز جشن همه چیز آماده باشد.

مهمانی و جشن تولد موفق چگونه است؟

یکی از کارهایی که می توانید مطمئن شویدکارها طبق روال پیش می رود، استفاده از چک لیست وسایل مورد نیاز جشن تولد است.

لیست وسایل مورد نیاز جشن تولد

فرقی نمی کند تولد بزرگسالان باشد یا کودکان، شما برای برگزاری یک جشن تولد خوب به یک سری وسایل ضروری نیاز دارید. در ادامه لیستی از وسایل مورد نیاز تولد را ارائه کرده ایم، آن با خود به فروشگاه لوازم جشن ببرید و همه آنچه را که برای میزبانی و تزئین جشن خود نیاز دارید بخرید.

وسایل مورد نیاز جشن تولد

تم تولد

قبل از خرید وسایل مورد نیاز تولد، بایستی تم تولد را انتخاب کنید. تم تولد برای بزرگسالان، تولد دخترانه یا پسرانه متفاوت است. این مهم است که در مورد تم تولد فکر کنید و متناسب با سن و سلیقه شخص، آن را انتخاب کنید.

کیک تولد

یکی از وسایل مورد نیاز که بدون آن، تولد برگزار نمی شود، کیک تولد است. در صورتی که قصد خرید کیک تولد دارید، باید چند روز قبل به قنادی مورد نظر سفارش دهید.

بادکنک

 بادکنک وسیله ای برای دکوراسیون و تزئین مهمانی جشن تولد است. خوشبختانه در بازار انواع بادکنک در اشکال و رنگ های متنوع وجود دارد. شما می توانید مطابق با تم تولدی که انتخاب کرده اید، بادکنک مورد نظر خود را بخرید.

ریسه یا شرشره

با توجه به خلاقیت خود می توانید از ریسه یا شرشره های زیبا برای تزئین بهتر جشن تولد استفاده کنید.

شمع

شمع ها انواع مختلفی دارند که بنا به سلیقه خود می توانید یکی از آنها را تهیه کنید. یکی از ایده های استفاده از شمع، شمع های ابشاری است. هم چنین می توانید از شمع های عددی یا به تعداد سن فرد، شمع ساده بخرید.

کلاه تولد

توجه کنید که رنگ و طرح کلاه با تم تولد هم خوانی داشت باشد. دخترها در مورد طرح کلاه تولد نسبت به پسرها حساس تر هستند، پس برای خرید کلاه تولد دخترها دقت کنید.

کارت دعوت تولد

برای تهیه کارت دعوت، شما می توانید خودتان آن را درست کنید و یا از بازار تهیه کنید. البته امروزه دیگر از کارت دعوت استفاده نمی شود و با ارسال پیام یا تماس، دعوت برای جشن تولد انجام می شود.

برف شادی و فشفشه

یکی از وسایل جشن تولد که برای بچه جذاب است، برف شادی و فشفشه است. لحظاتی که از برف شادی یا فشفشه استفاده می شود، بچه بسیار خوشحال هستند.

خوراکی برای پذیرایی

یکی از موارد مهمی که برای برگزاری جشن تولد باید به آن توجه کنید، پذیرایی در مهمانی است. معمولا جشن تولد هیجان زیادی دارد که باعث می شود مهمانان احتیاج به خوردن خوراکی های مانند فینگرفودها یا دسر داشته باشند. شما می توانید از فینگرفود ها یا دسرهای خانگی استفاده کنید و یا می توانید یکی از پک های پذیرایی جشن تولد زیر را سفارش دهید. این پک ها شامل دسر میوه، تارت میوه، پیراشکی یا سالاد ماکارونی است که مطابق با سلیقه و بودجه شما بسته بندی می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سفارش پک پذیرایی با مشاورین فروش ما تماس بگیرید.

۰۹۳۷۱۳۳۵۶۳۴

پک پذیرایی جشن
 • پک پذیرایی جشن

پک پذیرایی جشن ۴

۲۹,۵۰۰ تومان
این پک شامل :
 • موز مرغوب درجه یک
 • شلیل مرغوب و باکیفیت
 • ابمیوه سانی نس
 • شیرینی پای سیب
 • دستمال کاغذی
 • پاقو
 • پد الکلی
 • بسته بندی سبزینه مخصوص عقد
 • روبان سفید
  طراحی و متن های روی این پکیج را به طور اختصاصی برای عقد و مراسمات شادی طراحی کرده ایم . روی متن حاشیه بالا سمت راست بسته نوشته شده «از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر» و در جلو سمت راست بسته ، متن خیر مقدم به مهمان نوشته شده «عشق ، نثار حضور گرم تان » . ظاهر شکیل و متفاوتِ خودِ بسته ، متن های روی بسته و تمامی این جزییات ، دست به دست هم میدهند تا مهمان ازینکه بسته ، مختص مراسم شادی طراحی شده ، مشعوف شود .   دلنوشته ای برای شما که احتمالا بزودی قرارست ، گرمای عشق را در زندگیتان عجین کنید(لطفا این متن را سریع نخوانید و برایش وقت بگذارید . این متن عمیقا از وجود تک تک  ماست برای شما ... ) : هرکدام از بسته هایمان که میخواهد به دست مهمان تان برسد ، قرار ست شوق را از جان مان به دل شما برساند .با هر سفارش از مراسم شادی ، وجود تک تک مان پر میشود از سرور و شعف ... ازینکه قرارست به اندازه خودمان ، سهمی در یک اتفاق خوش یمن داشته باشیم . همراه هرکدام از بسته هایمان ، عشق ، دلگرمی ، روشنی و محبت را برایتان میفرستیم . دوست داریم تمام اینها را از قلب مان ، به شما و مهمانتان برسانیم . با یک پذیرایی شایسته ، کام مهمان تان را شیرین کنیم ، دلش را روشن و وجودش را سبز ... اگر هر سوال یا فرمایشی داشتید ، میتوانید تماس بگیرید . همکاران بخش پاسخگویی ما مهربان هستند و خوش قلب ... باکمال میل زمان میگذارند ، راهنمایی تان میکنند تا در نهایت ، بهترین انتخاب و بهترین پذیرایی را داشته باشید. این بسته و پک شماره ۲ و ۳ جزو پک های باکیفیت و پرفروش مراسمات شادی هستند . اگر در بین بستگان تان به مهمان نوازی شما را میشناسند ، مطمئن باشید این پکیج ، درخور و شایسته ی مراسم شماست ... نفستان گرم و وجودتان سبز

پک پذیرایی جشن ۳

۲۱,۸۰۰ تومان
اقلام موجود در این پک پذیرایی جشن :
 • کیک شکلاتی اسلایسی
 • آبمیوه سانی نس
 • سیب درجه یک و باکیفیت
 • ویفر مینی بایکیت
 • بسته بندی شکیل سبزینه مخصوص عقد
طراحی و متن های روی این پکیج را به طور اختصاصی برای عقد و مراسمات شادی طراحی کرده ایم . روی متن حاشیه بالا سمت راست بسته نوشته شده «از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر» و در جلو سمت راست بسته ، متن خیر مقدم به مهمان نوشته شده «عشق ، نثار حضور گرم تان » . ظاهر شکیل و متفاوتِ خودِ بسته ، متن های روی بسته و تمامی این جزییات ، دست به دست هم میدهند تا مهمان ازینکه بسته ، مختص مراسم شادی طراحی شده ، مشعوف شود .   دلنوشته ای برای شما که احتمالا بزودی قرارست ، گرمای عشق را در زندگیتان عجین کنید(لطفا این متن را سریع نخوانید و برایش وقت بگذارید . این متن عمیقا از وجود تک تک  ماست برای شما ... ) : هرکدام از بسته هایمان که میخواهد به دست مهمان تان برسد ، قرار ست شوق را از جان مان به دل شما برساند .با هر سفارش از مراسم شادی ، وجود تک تک مان پر میشود از سرور و شعف ... ازینکه قرارست به اندازه خودمان ، سهمی در یک اتفاق خوش یمن داشته باشیم . همراه هرکدام از بسته هایمان ، عشق ، دلگرمی ، روشنی و محبت را برایتان میفرستیم . دوست داریم تمام اینها را از قلب مان ، به شما و مهمانتان برسانیم . با یک پذیرایی شایسته ، کام مهمان تان را شیرین کنیم ، دلش را روشن و وجودش را سبز ... اگر هر سوال یا فرمایشی داشتید ، میتوانید تماس بگیرید . همکاران بخش پاسخگویی ما مهربان هستند و خوش قلب ... باکمال میل زمان میگذارند ، راهنمایی تان میکنند تا در نهایت ، بهترین انتخاب و بهترین پذیرایی را داشته باشید. این بسته و پک شماره ۲ و ۴ جزو پک های باکیفیت و پرفروش مراسمات شادی هستند . اگر در بین بستگان تان به مهمان نوازی شما را میشناسند ، مطمئن باشید این پکیج ، درخور و شایسته ی مراسم شماست ... نفستان گرم و وجودتان سبز

پک پذیرایی جشن ۲

۲۱,۸۰۰ تومان
اقلام موجود در پک پذیرایی جشن ۲:
 • کاپ کیک میوه ای ( اسلایس پرتقال و گیلاس )
 • پرتقال مرغوب و با کیفیت
 • مینی ویفر بایکیت
 • آبمیوه سانی نس
 • بسته بندی شکیل سبزینه مخصوص عقد
طراحی و متن های روی این پکیج را به طور اختصاصی برای عقد و مراسمات شادی طراحی کرده ایم . روی متن حاشیه بالا سمت راست بسته نوشته شده «از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر» و در جلو سمت راست بسته ، متن خیر مقدم به مهمان نوشته شده «عشق ، نثار حضور گرم تان » . ظاهر شکیل و متفاوتِ خودِ بسته ، متن های روی بسته و تمامی این جزییات ، دست به دست هم میدهند تا مهمان ازینکه بسته ، مختص مراسم شادی طراحی شده ، مشعوف شود .   دلنوشته ای برای شما که احتمالا بزودی قرارست ، گرمای عشق را در زندگیتان عجین کنید(لطفا این متن را سریع نخوانید و برایش وقت بگذارید . این متن عمیقا از وجود تک تک  ماست برای شما ... ) : هرکدام از بسته هایمان که میخواهد به دست مهمان تان برسد ، قرار ست شوق را از جان مان به دل شما برساند .با هر سفارش از مراسم شادی ، وجود تک تک مان پر میشود از سرور و شعف ... ازینکه قرارست به اندازه خودمان ، سهمی در یک اتفاق خوش یمن داشته باشیم . همراه هرکدام از بسته هایمان ، عشق ، دلگرمی ، روشنی و محبت را برایتان میفرستیم . دوست داریم تمام اینها را از قلب مان ، به شما و مهمانتان برسانیم . با یک پذیرایی شایسته ، کام مهمان تان را شیرین کنیم ، دلش را روشن و وجودش را سبز ... اگر هر سوال یا فرمایشی داشتید ، میتوانید تماس بگیرید . همکاران بخش پاسخگویی ما مهربان هستند و خوش قلب ... باکمال میل زمان میگذارند ، راهنمایی تان میکنند تا در نهایت ، بهترین انتخاب و بهترین پذیرایی را داشته باشید. این بسته و پک شماره ۴ و ۳ جزو پک های باکیفیت و پرفروش مراسمات شادی هستند . اگر در بین بستگان تان به مهمان نوازی شما را میشناسند ، مطمئن باشید این پکیج ، درخور و شایسته ی مراسم شماست ... نفستان گرم و وجودتان سبز

پک پذیرایی جشن ۱

۱۴,۰۰۰ تومان
پک پذیرایی جشن شامل:
 • شیرینی پای سیب
 • ابمیوه فافا
 • مینی ویفر بایکیت
 • بسته بندی مخصوص سبزینه
 

چک لیست برنامه ریزی جشن تولد

این چک لیست شامل تمامی اقداماتی است که از ۲ ماه قبل از جشن تا روز برگزاری تولد باید انجام شود. استفاده از چک لیست برگزاری جشن تولد، علاوه بر اینکه به به برنامه ریزی دقیق کمک می کند، از نظر روانی حس خوبی به شما القا می کند تا خیالتان از بابت انجام بعضی امور راحت شود.

نکات برنامه ریزی تولد ۲ ماه قبل:

بسته به تجربه برنامه ریزی مهمانی خود، اینکه در چه زمانی از سال است و فکر می کنید مهمانی چقدر بزرگ باشد، می خواهید در اسرع وقت آماده سازی خود را شروع کنید!

بودجه خود را تعیین کنید.

چند گزینه زمان برای جشن تولد انتخاب کنید.

محل برگزاری جشن را تعیین کنید.

افرادی مانند کمدین، گروه موسیقی یا دلقک برای حذابیت بیشتر می توانید رزرو کنید.

یک لیست از مهمانان تهیه کنید.

چک لیست تولد ۱ ماه قبل

اکنون تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که جزئیات را مرتب کنید!

از مهمانان طبق لیست خود دعوت کنید.

در صورتی که برنامه نهار یا شام دارید، غذا و نوشیدنی را سفارش دهید.

تزئینات مورد نیاز برای جشن را سفارش دهید. این وسایل شامل بادکنک با چاپ دلخواه، ظروف یکبارمصرف و چنگال و چاقو و در صورت نیاز سفارش لوازم اجاره ای مانند میز و صندلی می شود.

فعالیت هایی که در جشن انجام می شود را برنامه ریزی کنید. شما می توانید از رقص تا بازی های رومیزی یا مسابقات را انتخاب کنید.

افراد یا شرکتی که می خواهید برای برگزاری جشن تولد به شما کمک کنند را مشخص کنید.

نکات برنامه ریزی جشن تولد ۱ هفته قبل:

کیک ها، کاپ کیک یا پای ها را باید هم اکنون سفارش دهید.

جدول زمانی برنامه روز تولد را بنویسید.

بازی یا سرگرمی مانند ۲۰ سوالی، پانتومیم و … انتخاب کنید.

نام افرادی را که دعوت شما را پذیرفته اند، علامت بزنید.

تمیزکاری های سنگین را انجام دهید.

مواد غذایی و نوشیدنی های تاریخ دار را بخرید.

آهنگ های مورد نظر برای پخش در جشن را انتخاب کنید.

چک لیست برنامه ریزی تولد ۱ روز قبل:

محل برگزاری جشن را تمیز کنید. اگر مکانی را اجاره می کنید، از تمیز بودن مکان، اطمینان داشته باشید.

تزئینات و تم تولد را نصب کنید.

تهیه غذاهایی که ماندگاری بیشتری دارند.

روز برگزاری جشن تولد:

کیک را تحویل بگیرید.

کار تزئینات تولد را تمام کنید.

مواد غذایی تازه را بخرید.

موارد مهم در مورد اجاره مکان برای برگزاری جشن تولد

اجاره مکان برای تولد

تأیید کنید که در چه ساعتی به خدمه مهمانی شما اجازه ورود به محل برگزاری را می دهند.

از صاحب مکان بپرسید آیا زمان “پایان” خاصی وجود دارد یا اینکه روز بعد می توانید بیایید و وسایل باقی مانده را تحویل بگیرید.

در موارد اضطراری (مانند بسته بودن در یا سایر موارد) اطلاعات تماس با مدیر محل را دریافت کنید.

وضعیت پارکینگ را مشخص کنید. کجاست؟ آیا رایگان است؟

اگر برای نمایش اسلایدها یا سخنرانی ها به تجهیزات صوتی یا تصویری نیاز دارید، آیا محل برگزاری این ابزارها را ارائه می دهد؟

برای چک لیست تولد به چه مواردی نیاز دارید؟

باید در نظر داشته باشید که مکان عالی، سرگرمی، دکوراسیون، غذا و نوشیدنی را تأمین کنید. برای تعیین آنچه شما در چک لیست تولد نیاز دارید ، با این تصویر شروع کنید که تقریباً چند میهمان و چه نوع مهمانی برگزار خواهید کرد؟ برای یک جشن شخصی کوچک، ممکن است فقط به نوشیدنی و میان وعده نیاز داشته باشید. با این حال برای یک مهمانی بزرگ به تزئینات، پس زمینه عکس، پذیرایی، پرسنل نیاز دارید.

2 دیدگاه در “چک لیست برگزاری جشن تولد + وسایل مورد نیاز برای تولد

 1. محمود ادبی گفت:

  سلام من برای تولد پسرم از پک های شما سفارش دادم. عالی بود ازتون ممنونم. الان ماه رمضون نزدیکه برای افطار چه پکی رو پیشنهاد میدید؟

  1. taheri گفت:

   سلام دوست عزیز
   ما پک های ویژه ای رو برای افطار آماده کردیم که در صفحه پک پذیرایی افطار میتونید مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *