پک پذیرایی یلدا

  • استحکام و کیفیت بالای پک‌ها
  • آماده سازی و تحویل فوری
  • تنوع بالا در اقلام و پک پذیرایی
  • امکان شخصی سازی پک پذیرایی
  • امکان عودت سفارشات اضافی
  • امکان درج لوگو یا متن دلخواه شما

۰۲۱-۲۲۵۰۳۹۴۹

۰۵۱-۳۷۲۷۷۰۲۹

۰۲۱-۲۲۵۰۳۹۴۹

۰۵۱-۳۷۲۷۷۰۲۹

پک یلدا

پک‌های پیشنهادی یلدا

بدلیل نوسانات قیمت در بازار، جهت اطلاع از قیمت به‌روز پک‌ها، لطفا با همکاران واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

پک جشن یلدا لاکچری

پک یلدا
پک یلدا

پک یلدا متوسط

پک یلدا
پک یلدا

پک یلدایی ساده

پک یلدا
پک یلدا

پک یلدا اقتصادی

پک یلدا
پک یلدا
پک پذیرایی ترحیم
پک پذیرایی ترحیم
ساخت پک شخصی
_

انتخاب اقلام پک 

می توانید پک دلخواه خود را بسازید

محصولات تکی
بسته بندی
ملزومات
کوکی
دسر
فینگرفود
پات
کلاب
پک خرما
اقلام صبحانه
تنقلات
کیک
نوشیدنی
شیرینی
میوه
غذا
نمونه کار
_

نمونه پروژه‌های سبزینه (تشریفات سبز)

با کلیک روی هر کدام میتوانید تیزر یا عکس‌های مربوط به آن رویداد را مشاهده فرمائید!

شب یلدا یکی از سنت های مهم در تاریخ کشور ایران می‌باشد که برای ایرانیان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در آخرین شب پاییز مردم شب یلدا را جشن می‌گیرند، این شب به عنوان بلندترین شب سال شناخته می‌شود. در این شب خانواده های ایرانی دور هم جمع می‌شوند شعر حافظ می‌خوانند و از وعده شام، انواع میوه و خوراکی از هم پذیرایی می‌کنند. در این شب بزرگان فامیل مهمانی ترتیب می‌دهند و از اقوام خود پذیرایی می‌کنند.

این مهمانی از اهمیت زیادی برخوردار است و خاطره سازی های زیادی در این شب صورت می‌گیرد. بهترین کار برای انجام هرچه با شکوه تر این مراسم انجام دقیق مراحل مهمانی و پذیرایی صحیح باید همه چیز مرتب و دقیق آماده شده باشد. یکی از بهترین گزینه ها برای پذیرایی استفاده از پک پذیرایی یلدا می‌باشد. پک های پذیرایی یلدا در سایت سبزینه بهترین گزینه برای شما می‌باشد که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

پک یلدایی

پک پذیرایی یلدا مجموعه ای از خوراکی های خوشمزه است که برای پذیرایی از مهمانان در شب یلدا تدارک دیده شده است. این پک معمولاً شامل اقلامی مانند آجیل، میوه خشک، تنقلاتی مثل فندق، نخود، بادام و پسته می‌باشد، انار و هندوانه جز میوه های همیشگی شب یلدا می‌باشند. شما می‌توانید پک پذیرایی یلدا را به صورت کاملاً سفارشی نیز خریداری کنید برای مثال می‌توانید در این پک نوع تنقلات را عوض کنید یا این که موارد دیگری را نیز به پک یلدای خود اضافه کنید. همه‌ی این موارد در سایت سبزینه پک قابل دستیابی است.

پک یلدایی مدرسه

جشن یلدا فقط در خانه ها برگذار نمی‌شود بلکه در فضاهای مختلفی مانند فضای کار و مدرسه نیز برگذار می‌شود. سایت سبزینه پک برای جشن یلدای مدرسه نیز پک یلدا دارد، شما می‌توانید با سفارشی سازی این پک گزینه های موجود در آن را به دلخواه خود تغییر دهید.

پک یلدایی مدرسه شامل اقلامی مانند آجیل، انواع میوه دلخواه و تنقلاتی مثل فندق، نخود و پسته می‌باشد. در برخی از پک یلدایی برای مدرسه به صورت سفارشی کتاب حافظ نیز قرار داده می‌شود تا دانش آموزان بیشتر با محتوای شعر و فرهنگ ایرانی ارتباط برقرار کنند.

مزایای استفاده از پک یلدایی

استفاده از پک های یلدایی علاوه بر زیبایی و چینش مناسب محصولات باعث تقسیم بندی مناسب تنقلات و خوراکی ها برای مهمانان می‌شود. شما با استفاده از پک های یلدایی می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی از مهمانان خود پذیرایی کنید و خیالتان از بابت استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوب راحت باشد.

سایت سبزینه با استفاده از محصولات با کیفیت خود توانسته تا کنون رضایت مشتریان خود را جلب کند و به راحتی موجب شود تا مهمانی های باشکوهی را ترتیب دهند و با بهترین شرایط به نحوی که شایسته خانواده های ایرانی است از مهمانان خود پذیرایی کنند. شما برای خرید پک یلدایی می‌توانید به سایت سبزینه مراجعه کنید و پک یلدایی منتخب سایت یا پک یلدایی مخصوص خود را خریداری کنید.

قیمت پک یلدایی 

سبزینه پک با ارائه انواع مختلف پک های یلدایی توانسته که نیاز افراد را در برگزاری یک مهمانی با شکوه و فاخر برآورده کند. پک های سایت سبزینه از قیمت های متناسبی برخوردار می‌باشند و شما می‌توانید با بهترین قیمت یکی از با کیفیت ترین پک های یلدایی را برای پک یلدایی مدرسه یا مهمانی شب یلدا خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت پک های یلدا سایت سبزینه با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

نمایندگی تهران 021-91014737
نمایندگی مشهد 051-91014737