پک پذیرایی جشن عقد

  • استحکام و کیفیت بالای پک‌ها
  • آماده سازی و تحویل فوری
  • تنوع بالا در اقلام و پک پذیرایی
  • امکان شخصی سازی پک پذیرایی
  • امکان عودت سفارشات اضافی
  • امکان درج لوگو یا متن دلخواه شما

021-22503949

051-37277029

021-22503949

051-37277029

پک پذیرایی ترحیم

پک‌های پیشنهادی جشن عقد

پک جشن عقد لاکچری

پک جشن عقد متوسط

پک جشن عقد ساده

پک جشن عقد اقتصادی

ساخت پک شخصی
_

انتخاب اقلام پک 

می توانید پک دلخواه خود را بسازید

محصولات تکی
بسته بندی
ملزومات
کوکی
دسر
فینگرفود
پات
کلاب
پک خرما
اقلام صبحانه
تنقلات
کیک
نوشیدنی
شیرینی
میوه
نمونه کار
_

نمونه پروژه‌های سبزینه (تشریفات سبز)

با کلیک روی هر کدام میتوانید تیزر یا عکس‌های مربوط به آن رویداد را مشاهده فرمائید!

برای همه ما برگزاری یک مراسم آبرومندانه و به یادماندنی مانند جشن تولد، جشن تکلیف و مراسم جشن عقد بسیار اهمیت دارد. یکی از دغدغه های ما در این مراسمات، نحوه پذیرایی در جشن است. تهیه شیرینی یا کیک، آبمیوه، خرید میوه با کیفیت و قیمت مناسب، دست چین کردن و شستشوی آنها و بسته بندی میوه و شیرینی برای جشن، احتیاج به برنامه ریزی دقیق دارد؛ هم چنین زمان و هزینه زیادی در برمی گیرد. عدم هماهنگی در پذیرایی مراسم ممکن است تنها نقطه ضعف یک مراسم شود. پک پذیرایی عقد یک ایده مناسب برای این پذیرایی است.

پک پذیرایی عقد

شما با خرید پک پذیرایی عقد می توانید پذیرایی آبرومندانه و در خور مهمانان خود داشته باشید. این بسته ها دارای ظاهری شکیل و طراحی ویژه است که برای انواع مراسم های جشن مناسب هستند.

انواع پک پذیرایی جشن

در سبزینه پک انواع پک پذیرایی مراسم جشن با تنوع بالایی در اختیار شما قرار داده شده است. این بسته های پذیرایی جشن، با کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن آماده می شود.

پک پذیرایی مراسم عقد

یکی از دغدغه های ما در مراسم عقد، چگونگی پذیرایی از مهمانان است. همه ما دوست داریم بهترین پذیرایی را در مراسم عقد داشته باشیم. از آنجا که تهیه اقلام پذیرایی نیاز به برنامه ریزی دقیق است و برایمان سخت و زمانبر خواهد بود، پیشنهاد ما تهیه پک پذیرایی مراسم عقد است.

پذیرایی عقد محضری

عقد محضری یکی از روزهای خاطره انگیزترین در زندگی هر فرد است. با وجود کرونا محدودیت هایی برای پذیرایی به وجود آمده است به همین دلیل برای برگزاری بهترین مراسم عقد در محضر، نیاز به پذیرایی شیک و بهداشتی خواهید داشت. خرید پک های آماده، خبال شما را از بابت پذیرایی در محضر عقد راحت می کند. سبزینه پک به کمک نیروهای کارآزموده خود شما را برای پذیرایی عقد محضری کمک می کند.

در پک های پذیرایی عقد در محضر، برچسب هایی مانند “عشق نثار حضور گرمتان” زده شده است که می تواند برای مهمانان شما جذاب باشد.

نحوه سفارش پک پذیرایی مراسم عقد

شما می توانید در سبزینه پک، بسته آماده مورد نظر خود را انتخاب کنید. هم چنین با مراجعه به فروشگاه تمامی اقلام و محتویات بسته پذیرایی را مشاهده می کنید و می توانید به دلخواه خود پک پذیرایی عقد را بچینید. البته مشاورین خبره ما پاسخگوی شما هستند و شما را در انتخاب بهترین پک پذیرایی عقد یاری خواهند داد. کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرد.

پک پذیرایی عروسی

همان طور که می دانید خرید و بسته بندی میوه و شیرینی برای جشن عروسی، یکی از کارهای مهم و سخت روز عروسی است. همه ما دوست داریم، بهترین پذیرایی را در این روز داشته باشیم. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم. پک پذیرایی عروسی را تهیه کنید. ما در سبزینه پک تمام تلاش خود را جهت افزایش کیفیت با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همان طور که در ویدئو بالا مشاهده کردید، پک پذیرایی عروسی با نهایت دقت و بهداشتی بسته بندی می شود.

پک میوه عروسی

اگر خرید و تهیه ی میوه ها، شستن، خشک کردن و حمل و نقل میوه ها به تالار به عهده خود شما باشد، زمان زیادی را از شما می گیرد. هم چنین میوه هایی وجود دارند که خراب و له است. بنابراین تهیه پک میوه عروسی از یک شرکت معتبر، در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند. ما در سبزینه پک، میوه ها را با قیمت های مناسب تهیه می کنیم، بعد  از شستشو، میوه های خراب را جدا کرده، سپس بسته بندی می کنیم.

پک پذیرایی جشن افتتاحیه

یک شرکت یا فروشگاه برای شروع فعالیت و بازگشایی کسب و کار خود، در تدارک جشن افتتاحیه است. چرا که برگزاری مراسم افتتاحیه باعث می شود شروع بیزینس خود را اعلام کرده و ماهیت کار خود را به مشتریان معرفی کنید. به همین منظور کیفیت برگزاری و برنامه ریزی درست در اطلاع رسانی و تشریفات آن بسیار اهمیت دارد. از آنجا که در این روز با مشغله زیادی دارید، پیشنهاد می کنیم از پک پذیرایی افتتاحیه استفاده کنید. ما در سبزینه پک بسته پذیرایی انتخابی شما را در مکان و زمان مقرر به شما تحویل می دهیم.

09334782571_sabziineh@