دسته‌بندی نشده

سفارش پک پذیرایی مشهد

سفارش پک پذیرایی

مهمانی دادن و مهمانی رفتن یکی از علایق ما ایرانی هاست که از قدیم سعی کرده‌ایم این رسم را به بهترین شکل به جا بیاوریم. یکی از اصلی‌ترین کارهایی که برای هر مهمانی باید انجام شود، پذیرایی است. پذیرایی اصول و قواعدی دارد که گاهی آنقدر دست‌وپاگیر و وقت‌گیر می‌شود که ترجیح می‌دهیم مسدولیت آن را به کسی دیگر واگذار کنیم. انتخاب پک هم برای پذیرایی می‌تواند گزینه خوبی برای ما باشد. شما می‌توانید برای سفارش پک پذیرایی در مشهد سبزینه پک برایتان پیشنهادهای جذابی دارد، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

سفارش پک پذیرایی دفاع

یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی هر دانشجو روز دفاع از پایان نامه اوست. روزی که نتیجه ماحصل سال‌ها تلاش یک فرد در مقابل چشمانش قرار می‌گیرد. هرکس که این روز را پشت سر گذاشته قطعا از شلوغی و ترافیک کاری‌اش در آن روز برای شما نقل کرده است. حجم کاری بالا و استرس مازاد بر شرایط در روز دفاع، ممکن است ما را از پذیرایی که یکی از مهم‌ترین قسمت‌های روز دفاع است، غافل سازد.

فرصت اندک برای پذیرایی و سایر شرایط حاکم بر روز دفاع سبب می‌شود که ما برای پذیرایی از مدعوین به سراغ گزینه بهتری برویم. گزینه‌ای که ضمن پاسخگویی به نیاز ما می‌تواند نتیجه انتخاب هوشمندانه ما برای پذیرایی شکیل و اقتصادی نیز باشد. پک پذیرایی دفاع سبزینه تجربه خوبی برای روز دفاع شما خواهد بود.

سفارش پک پذیرایی ترحیم

روزهایی هستند که دلمان می‌خواهد هیچوقت نیایند مثل روزهایی که عزیزی از پیشمان برای همیشه می‌رود، اما آن‌ روزها در کمال ناباوری خواهند رسید. معمولا افراد در هنگام فوت عزیزانشان رمق هیچ کاری ندارند اما ناگزیر به گرفتن مراسم ختم و … هستند. در این شرایط بهترین گزینه سفارش پک پذیرایی است؛ چرا که شکیل و مقرون به صرفه است و علاوه بر این از سلامت و تمیزی آن می‌توان اطمینان حاصل کرد.

سفارش پک پذیرایی عصرانه

عصرها بهترین زمان برای مهمانی است؛ هنگامی که شما مهمانی ترتیب می‌دهید ترجیح می‌دهید که به جای آنکه تمام وقتتان را در آشپزخانه و در حال درست کردن چیزهای مختلف باشید، در کنار مهمانتان بنشینید و گپ بزنید! اگر شما هم مثل ما دغدغه پذیرایی زیبا و ساده را دارید و در عین حال نمی‌خواهید لذت هم صحبتی با دوستانتان را از دست بدهید می‌توانید با سفارش آنلاین پک پذیرایی، تجربه زیبایی را برای خود و مهمانانتان به ارمغان بیاورید.

سفارش پک پذیرایی همایش

همایش‌ها به واسطه چهره‌ رسمی که دارند از نظر پذیرایی و نحوه آن، خاص قلمداد می‌شوند لذا می‌بایست تابع قواعدی تنظیم شوند تا به بهترین شکل انجام شوند. رویدادها با توجه به تعداد مدعوین، موضوع، بودجه و محل برگزاری متفاوت برگزار شوند. استفاده از پک پذیرایی همایش کار شما را برای پذیرایی در یک رویداد آسان می‌کند و جلوی ریخت و پاش های اضافی را می گیرد.

پک پذیرایی شامل چه چیزی می‌شود؟

جواب این سوال بسیار ساده است؛ پک های پذیرایی سبزینه شامل هرآنچه که شما برای پذیرایی نیاز دارید می‌شود البته ما هم پیشنهادهایی برایتان داریم. برای پذیرایی از مهمانان در یک صبحانه کاری، خوراکی‌هایی سالم و دلپذیری اعم از نان تازه، کره، پنیر، تخم مرغ، موز، دنت و …. را باتوجه به بودجه شما در بسته بندی هایی شکیل ارائه می‎‌کنیم. قیمت پک‌های صبحانه ما بین ۱۰.۵۰۰ تا ۲۹.۸۰۰ تومان می‌باشد که تفاوت قیمتی با توجه به نوع بسته بندی و تعداد خوراکی ها تعیین می‌شود. در واقع تفاوت قیمتی بین پک های پذیرایی بدلیل کمیت است نه کیفیت.

پک پذیرایی ترحیم در سه مدل عرضه می‌شود که خوراکی‌هایی شامل موز، آبمیوه،خرما، حلوا و …. در برمی‌گیرد. قیمت پک های ترحیم مابین ۸.۱۰۰ تا ۱۷.۵۰۰ تومان است که باتوجه به نوع بسته بندی و تعداد خوراکی ها، قیمت می‌تواند تغییر کند.

پک پذیرایی جشن و مهمانی متناسب با شکل مراسم و بودجه شما به سه شکل ارائه می‌‌شود و خوراکی‌هایی مانند کیک و شیرینی، آبمیوه، میوه، دسر و … را در برمی‌گیرد. توجه داشته باشید که شما می‌توانید باتوجه به سلیقه شخصی‌تان پک اختصاصی خود را بچینید و شما محدود به انتخاب پک های آماده پیشنهادی نیستید. قیمت پک های آماده جشن بین ۱۵.۵۰ تا ۳۸.۳۰۰ تومان است.

برای انتخاب پک دفاع ما سه مدل پیشنهادی برای شما داریم که مواد خوراکی مقل نسکافه، میوه، آبمیوه، کیک، شیرینی و … را دربرمی‌گیرد. محدوده قیمتی پک های آماده سبزنه برای دفاع بین ۱۳.۵۰۰ تا ۲۹.۹۰۰ تومان می‌باشد.

برای پذیرایی در همایش، سه مدل پک آماده پذیرایی برای شما تهیه کردیم که خوراکی های متنوعی از قبیل کیک، آبمیوه، میوه و … را در برمیگیرد و بازه قیمتی آن بین ۸.۵۰۰ تا ۲۳.۶۰۰ تومان می‌باشد.

نحوه سفارش پک پذیرایی در مشهد

تا به اینجا در رابطه با پک های مختلف پذیرایی صحبت کردیم و دلایلی که ممکن است شما را مجاب به تهیه پک پذیرایی بکند را بررسی کردیم. حال سوال این است که چگونه می‌توان پک پذیرایی را  سفارش داد؟

شما می‌توان به دو طریق سفارش خود را انجام دهید:

  • از طریق تماس با شماره‌هایی که در قسمت تماس با ما سایت وجود دارد
  • از طریق سفارش آنلاین

برای سفارش آنلاین در هر کجای سایت سبزینه پک هستید، به سراغ منو بروید و صفحه فروشگاه را انتخاب کنید. بعد از انتخاب فروشگاه، پک های آماده پذیرایی مختلفی را ببینید و در بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید. همچنین شما می‌توانید با انتخاب گزینه مشاهده فیلترها، به صورت دقیق‌تر در بین محصولات بگردید و پک مورد نظر خود را به تعداد دلخواه سفارش دهید و حتی خودتان پک مورد نظرتان را با اقلام مورد نیاز، بسازید.

همچنین شما با انتخاب گزینه فیلتر در همین صفحه، می‌توانید محصلات را براساس محبوب‌ترین، جدیدترین، مناسب قیمت‌ترین و … بچینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *